Výsledky GENERALI CUPu 2018

V sobotu se náš závodní oddíl pod vedením trenéra Josefa Soukupa vydal na 18. ročník Generali Cup, Velká cena města Ústí nad Orlicí. Na tomto turnaji náš oddíl reprezentovalo šest členů, jejichž cílem bylo zabojovat o co nejlepší umístění. Medailová a další bodovaná místa se jim podařilo získat, za což jim moc všem gratulujeme, jen tak dál!! 🙂

Pepa Soukup 3. místo kumite a 5. místo kata
Kačka Háková 3. místo kumite
Matyáš Vojtěch 5. místo kata, 2. místo kumite
Lukyn Rajnoch 7. místo kata
Elda Trakalová 2.místo kata
Tomík Kačmar 5. místo kata

 

Návody základních technik!

Nově pro Vás chystáme stránky s návody základních technik postojů, kopů, úderů a bloků, které naleznete pod položkou menu Trénink, viz přiložený obrázek. Zde se na jednotlivé techniky budete moci podívat, prostudovat je a nebo stáhnout v pdf.

Věříme, že se vám nové stránky budou líbit, hlavně začínajícím karatistům, který si chtějí nové techniky vyzkoušet a zdokonalit ne jenom na tréninku, ale i doma 🙂 .

 

Oldřichov v Hájích 2018

Letošní harmonizační víkend byl plný skvělé nálady a her! Počasí nám přálo, takže jsme se snažili trávit všechen možný čas venku na čerstvém vzduchu. Dopřáli jsme si pořádně dlouhý výlet v délce 17 km do Hejnic, při kterém jsme udělali přesně 23 500 kroků!! Na závěr jsme dostali sladkou odměnu v podobě zmrzliny a na zpáteční cestu jsme využili raději vlak (samozřejmě máme tolik energie a elánu, že jsme jeli vlakem jen tak pro zážitek 🙂 ). Všichni jsme se mezi sebou seznámili a skamarádili, čímž bylo pro nás parádní hrát týmové hry a samozřejmě při soutěžích pro jednotlivce jsme se navzájem podporovali. 

Rádi bychom touto cestou ještě chtěli moc poděkovat personálu DDM Větrník za perfektní zázemí a výborné jídlo!!!
Škoda jen, že jsme byli v Oldřichově jen dva dny 🙁 . No nic, budeme se těšit na příští rok !!!
 
Účastníci soustředění Oldřichov v Hájích 2018
 

 

Výsledky národního poháru žactva – 2. kolo (Havlíčkův Brod)

V sobotu 6.10. se náš závodní tým, ve složení Martinka Rajnochová, Lukáš Rajnoch, Tomík Kačmar a Štěpán Němec, zúčastnil 2.kola Národní poháru žactva v Havlíčkově Brodě. Obzvláště bychom vyzdvihli výkony Martinky Rajnochové v kata, která i přesto ,že vypadla v prvním kole se silnější soupeřkou, zacvičila krásně a Lukáše Rajnocha, který se v kategorii kumite utkal o 3. místo a vyhrál. Zbylým závodníkům se již tolik nedařilo, ale i tak chceme všechny pochválit za jejich takřka první počin v závodech kumite, kde sbírali cenné zkušenosti.