Dne 25. 10. 2015 se naši závodníci zúčastnili 6.ročníku Libereckého poháru – memoriálu Jindřicha Perláka, na který se sjelo kolem 200 závodníků z celé ČR. I přes početnou konkurenci se našemu oddílu podařilo dosáhnout na 5 medailí (Martina Rajnochová – kategorie kata dívky 8. – 7. kyu 8let – 2. místo, Josef Soukup – kategorie kata veteráni +40 let – 1. místo, Anna Šmakalová – kategorie kumite dorostenky -54 kg – 1. místo, Miloš Kasal – kategorie kumite veteráni +40 let BRH – 2. místo, Josef Soukup – kategorie kumite veteráni +40 let BRH – 1. místo).
Za vyzdvižení zcela určitě stojí netrpělivě očekávané zápasy kategorie „kumite veteráni +40 let BRH“, které se zúčastnili celorepublikově známé legendy našeho oddílu trenéři Miloš Kasal a Josef Soukup. Obě naše „esa“ se probojovala do finále a všem divákům se tajil dech, který z těchto dvou závodníku se postaví na stupínek vítěze. Zápas to byl plný napětí, vzrušení, rychlosti a člověk nevěděl, komu fandit víc 🙂 …
Ostatním našim závodníčkům, jenž nedosáhli na stupínky vítězů, také gratulujeme, protože není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a nabývat tak zkušenosti pro další závody, které, kdo ví, mohou být příště vítězné ….
https://www.youtube.com/watch?edit=vd&v=3Hlk2KHl6l4
Grand Prix Ústí nad Labem
Z dnešního CZECH OPENU, který se konal v Ústí nad Labem přivezli naši závodníci 7 medailí a 8 z nich zůstalo těsně pod stupni vítězů.. Všem zúčastněným moc gratulujeme..
1. místo – Fany a Vašek Chudobovi, 2x Filip Dittrich
2. místo – Terka Hájková, 2x Viki Taušová
5. + 7. místa – Michal Lysko, Matěj Štěpán, Tom Dittrich, Vojta Boháč, Mára Boura, Kuba Kočí, Ondra Blín a Voloďa Vaynahyi
Wakizaši CUP 2014, Nymburk
Dnes se naši závodníci zúčastnili nymburského Wakizaši cupu a zde jsou jejich výsledky:
1. místo – Terka Hájková, Fany Chudoba, Filip Dittrich
2. místo – Kuba Kočí, Mára Boura
3. místo – Ondra Blín, Tom Dittrich, Matěj Štěpán, Váša
Chudoba, Míša Lysko, Vojta Boura
5. místo – Míša Bartoš, Voloďa Vaynahiy
7. místo – Lukáš Rajnoch
Všem závodníkům moc gratulujeme.
2.kolo Ústeckého regionálního poháru
Sobota dne 19. 4. 2014 byla pro náš oddíl velice úspěšným dnem. Na 2. kole Ústeckého regionálního poháru v České Lípě naši závodníci dosáhli na celkem 11 medailí. Jmenovitě Terka Hájková 1. místo v kata, Matěj Štěpán, Lukáš Cyprián, Míša Bartoš dosáhli na 1. místo v kumite. Adam Košek, Vojta Boháč, Tomáš Dittrich, Patrik Kolín se vyšplhali na krásné 2. místo a Anička Bartošová, Míša Lysco a Jára Prais si odvezli z těchto závodů bronzové medaile v kumite.
Všem závodníkům gratulujeme a přejeme jim, aby takový úspěch měli na každých závodech.
Grand Prix Hradec Králové
V posledním dubnovém víkendu se na turnaj do Hradce Králové, vypravily dvě skupiny našich závodníků. První den patřil starším věkovým kategoriím, a to dorostu, juniorům a seniorům. Neděle patřila mladšímu a staršímu žactvu. Tohoto turnaje se letos opět zúčastnilo mnoho zkušených závodníků z celého světa, takže naši členové se utkávali se skvělými bojovníky. Někteří naši členové dosáhli na medailové pozice, bohužel někteří prohráli v eliminačních kolech a poté vypadli i v bojích o třetí místa a skončili převážně na 5. místech. I tak je to na této soutěži pěkný výsledek, jelikož letos byla konkurence opět velká. Celkově jsme z GP Hradce Králové letos odvezli 1x stříbro, 2x bronz, 1x páté a 2x 7.místo . Za reprezentaci klubu děkujeme….



