1. kolo NP (Praha-Raditín)
O víkendu proběhlo 1. kolo Národního Poháru (Praha-Raditín), kde nás skvěle reprezentovali Lukáš Bičiště, Jakub Jaroš, Dominik Mejdr, Tomáš Martínek a Silvie Tichá.
Naši bojovníci předvedli na tatami neuvěřitelnou bojovnost – prali se jako opravdoví tygři! Všem moc děkujeme. 🙂
8.12. Beginners Cup (Česká Lípa)
Velká cena Ústí nad Orlicí
V sobotu se náš tým v sestavě Eliška, Anetka, Silva, Dominik, Tomík, Kuba, David a Vítek, zúčastnil závodu Velká cena města Ústí nad Orlicí v karate „O pohár starosty“.
Účast byla hojná celkem 311 závodníků ze 30. oddílů z Česka a Polska.
Celý tým předvedl skvělé výsledky a dokonce se nám podařilo vybojovat následující medaile:
Vít KOPECKÝ (kumite, st. žáci, -40 kg) – 3.místo
David MARHOUL (kumite, dorostenci, -52 kg) – 3.místo
Dominik MEJDR (kumite, dorostenci, -52 kg) – 3.místo
Tomáš MARTINEK (kumite, dorostenci, -57 kg) – 2.místo
Jakub JAROŠ (kumite, junioři, +76 kg) – 1.místo
Všem moc gratulujeme.
Fotogalerie:
https://eu.zonerama.com/karateslavia/Album/12471589
(23.11.) Oddílové závody
Rádi bychom Vás všechny pozvali na naše oddílové závody, které proběhnou ve čtvrtek 23.11.23 od 17:00 do 18:30 hod. Dáváme vědět s dostatečným předstihem a doufáme, že bude maximální účast, aby Vám děti mohly předvést, co vše se už naučily. Zároveň budeme mít dostatek času na pořádnou přípravu.
Závody budou pro všechny děti od nováčků, až po zelené pásky. Děti budou moci závodit v AGILITY (závodní dráha), KIHON (základní techniky v postojích), KATA (cvičení sestav proti imaginárním nepřátelům). Dále proběhnou ukázky A týmu v KUMITE (zápasová forma), ukázky mistrovských kata a náš žákovský KATA tým. ?
Na děti budou čekat minimálně sladké odměny a diplomy.
Pojďme všichni dětem pořádně fandit a vytvořit tak úžasnou atmosféru a krásný den. ??





