1. kolo NP (Praha-Raditín)

O víkendu proběhlo 1. kolo Národního Poháru (Praha-Raditín), kde nás skvěle reprezentovali Lukáš Bičiště, Jakub Jaroš, Dominik Mejdr, Tomáš Martínek a Silvie Tichá.

Naši bojovníci předvedli na tatami neuvěřitelnou bojovnost – prali se jako opravdoví tygři! Všem moc děkujeme. 🙂

Fotogalerie

Zimní dobrodružství

Počasí nám více než přálo a my si užili úžasný výlet na Českou chalupu plný her, smíchu a dobré nálady. Všem zúčastněným moc děkujeme a těšíme na další akci 🙂

Fofogalerie ZDE

 

Velká cena Ústí nad Orlicí

V sobotu se náš tým v sestavě Eliška, Anetka, Silva, Dominik, Tomík, Kuba, David a Vítek, zúčastnil závodu Velká cena města Ústí nad Orlicí v karate „O pohár starosty“.

Účast byla hojná celkem 311 závodníků ze 30. oddílů z Česka a Polska.

Celý tým předvedl skvělé výsledky a dokonce se nám podařilo vybojovat následující medaile:

Vít KOPECKÝ (kumite, st. žáci, -40 kg) – 3.místo

David MARHOUL (kumite, dorostenci, -52 kg) – 3.místo

Dominik MEJDR (kumite, dorostenci, -52 kg) – 3.místo

Tomáš MARTINEK (kumite, dorostenci, -57 kg) – 2.místo

Jakub JAROŠ (kumite, junioři, +76 kg) – 1.místo

Všem moc gratulujeme.

Fotogalerie:
https://eu.zonerama.com/karateslavia/Album/12471589