2.kolo Ústeckého regionálního poháru

Sobota dne 19. 4. 2014 byla pro náš oddíl velice úspěšným dnem. Na 2. kole Ústeckého regionálního poháru v České Lípě naši závodníci dosáhli na celkem 11 medailí. Jmenovitě Terka Hájková 1. místo v kata, Matěj Štěpán, Lukáš Cyprián, Míša Bartoš dosáhli na 1. místo v kumite.  Adam Košek, Vojta Boháč, Tomáš Dittrich, Patrik Kolín se vyšplhali na krásné 2. místo a Anička Bartošová, Míša Lysco a Jára Prais si odvezli z těchto závodů bronzové medaile v kumite.

Všem závodníkům gratulujeme a přejeme jim, aby takový úspěch měli na každých závodech.

  Zobrazování obrázku Terka_Česká Lípa_19.4.2014.jpg

 

Slavia Cup 2014

V sobotu dne 3. 5. 2014 se uskutečnil V. ročník malých závodů pro začátečníky a začínající závodníky. Celá tato akce byla velice příjemná a panovala zde přátelská atmosféra. Všichni závodníci si změřili své síly s ostatními kamarády a už vědí, jak takové závody probíhají a fungují.
Přejeme všem zúčastněným mnoho úspěchů v budoucích závodech a věříme, že své nabyté zkušenosti z tohoto turnaje zúročí.
Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří se na akci podíleli, tedy organizátorům, rodičům, závodníkům a v neposlední řadě také sponzorům.
Oss

Grand Prix Hradec Králové

V posledním dubnovém víkendu  se na turnaj do Hradce Králové, vypravily dvě skupiny našich závodníků. První den patřil starším věkovým kategoriím, a to dorostu, juniorům a seniorům. Neděle patřila mladšímu a staršímu žactvu. Tohoto turnaje se letos opět zúčastnilo mnoho zkušených závodníků z celého světa, takže naši členové se utkávali se skvělými bojovníky. Někteří naši členové dosáhli na medailové pozice, bohužel někteří prohráli v eliminačních kolech a poté vypadli i v bojích o třetí místa a skončili převážně na 5. místech. I tak je to na této soutěži pěkný výsledek, jelikož letos byla konkurence opět velká. Celkově jsme z GP Hradce Králové letos odvezli 1x stříbro, 2x bronz, 1x páté a 2x 7.místo . Za reprezentaci klubu děkujeme….

 

 

 

 

GP HK 2 GP HK3

34. ročník GP Slovakia

Lukáš Vik, člen našeho oddílu a širšího výběru reprezentace ČSKe, vybojoval dnes v Bratislavě prvenství v kategorii kata junioři!!!
Lukáši gratulujeme k výbornému výsledku a reprezentaci!!!

 

Slovakia 2 Slovakia

Pohár nadějí, 12. 4. 2014

V sobotu 12.dubna se náš oddíl zúčastnil Poháru nadějí v České Lípě pořádané místním oddílem SSC Česká Lípa. Závodů se zúčastnilo celkem 249 závodníků z 28 klubů. Naše výprava byla tentokrát složena jak z již zkušených závodníků, tak nováčků, kteří vyrazili sbírat svoje první zkušenosti nejen v kata, ale tentokrát i v kumite. V úvodních zápasech kata se nám moc nedařilo a bohužel žádná medaile nám z dopoledních duelů nezacinkala. Naše hlavní očekávání se proto soustředilo na odpolední zápasy v kumite.

Naše očekávání byla veliká a závodníci nezklamali a vize trenérů naplnili. Nováčci v řadách závodního týmu se statečně utkali ve svých kategoriích a vůbec se neztratili. Zkušenější závodníci pak předvedli taktéž slušné výkony, a proto naše výprava přivezla 1x zlato – Matěj Štěpán, 6x stříbro – Lukáš Vaňátko, Diana Fantová, Adam Košek, Váša a Fany Chudobovi a Tomáš Dittrich a 1x bronz – Matouš Doubravský. Tento turnaj byl určen především pro začátečníky, kteří se neztratili, ale je třeba nepřestat pracovat, abychom takových super výsledků dosahovali i nadále.